מסעדה שווה בתל אביב - איך מוצאים?

כאשר אנחנו בוחנים עיר כמו תל אביב, שבכל פינה תוכלו למצוא מסעדות טובות יותר וטובות פחות, ישנם כמה אלמנטים שחשוב להסתכל עליהם בעת בחירת מסעדה טובה. למטה תוכלו למצוא, בשפה פשוטה, כללים למציאת מסעדה טובה שישמשו אתכם בהתלבטות הבאה שלכם.


מה הם הפרמטרים למסעדה טובה?


ראשית נסתכל על התפריט, הרי הוא הלב הפועם של המסעדה והוא הגורם המרכזי לבחינה של המסעדה. ולבסוף נסתכל על מיקום המסעדה, שכן בעיר כמו תל אביב, חנייה לא מוצאים בכל מקום, והמיקום תורם מאוד לאווירת המקום. שני הפרמטרים הללו הם הפרמטרים החשובים ביותר למציאת מסעדה שווה בתל אביב.מסעדה שווה בתל אביב

תפריט


תפריט המסעדה הוא הסיבה המרכזית בגללה תגיעו למסעדה מלכתחילה. כשאנחנו מסתכלים על תפריט של מסעדה חשוב לשים לב לכמה דברים:


מגוון


המגוון הוא אקוטי לתפריט המסעדה, אך חשוב שלא לבלבל מגוון עם בלגן. כאשר בתפריט במסעדה קיימות מנות כמו: פסטה, נודלס, סושי, והמבורגר, זהו דגל אזהרה רציני. אם יש משהו שאנחנו בטוחים בו, זה שמטבח אחד לא מסוגל להוציא את כל המנות הללו באיכות טובה בשל השוני הקיצוני שביניהן.


ולכן נמליץ להימנע מבלגן שכזה, ולחפש מגוון מנות מאותו הסגנון, לדוגמא: פסטה, רביולי, טורטליני ולזניה. שכן כל המאכלים הללו הם מאותו המטבח.


חידוש


עם יד על הלב, כמה פעמים אכלתם בחייכם סלט קיסר? כן... גם אנחנו ... מסעדות רבות מגישות את אותן המנות בלופ, כבר שנים, ובגלל הביקוש שיש למנות קלאסיות כאלה, הלופ הזה כנראה יימשך עד הנצח. לכן נסו להימנע ממנות קלאסיות ככל האפשר.


חומרי גלם


אתם בטח קוראים את הכותרת ואומרים " אבל רגע.. איך אני יכול לדעת אם חומרי גלם טובים מבלי לאכול את המנות עצמן?" אז אתם יכולים וחצי, במבט קל על תפריט אתם יכולים לראות אם מרכיבי המנה מצוינים באופן קלאסי לדוגמא: סלט קיסר – חסה, קרוטונים, פרמז'ן מגורד ורוטב קיסר.


או שמא הם רשומים בצורה מודרנית ומפורטת כמו לדוגמא: סלט קיסר – חסה ערבית טרייה, קרוטונים מלחם בריוש, קילופי פרמז'נו רג'אנו ורוטב קיסר.


מיקום


דמיינו לכם סיטואציה: אתם מפנקים עצמכם בערב במסעדת יוקרה בתל אביב, אתם שומרים מקום מבעוד מועד ומוציאים אוטו. כשאתם מגיעים למסעדה אתם לא מצליחים למצוא חנייה, הזמן מתארך ההזמנה שלכם כבר חלפה לה, ואתם עוד בחיפוש אחרי חנייה.


כשסוף סוף מצאתם חנייה והתיישבתם במסעדה אתם רואים שהאזור מפוקפק למדי, ובין ביס לביס מגיע הומלס לבקש מכם כמה שקלים.. איזה מבאס זה נשמע? המציאות הזאת תקפה ללא מעט מסעדות בתל אביב שנמצאות באזורים ללא חנייה, שבין היתר הם גם לא האזורים היוקרתיים יותר של העיר. מיקום המסעדה הוא קריטי לחווית הלקוח ויכול לשנות חוויה שיכלה להיות מושלמת לאסון של ממש.


לסיכום,Pop&pope – המסעדה השווה ביותר בתל אביב


מסעדת Pop&pope היא מסעדה אסיאתית יחידה במינה הנמצאת ברחוב הארבעה בתל אביב.

הבה ונציב את מסעדת Pop&pope של השף הבינלאומי שחף שבתאי בפרמטרים שהצבנו למציאת מסעדה טובה. ראשית, התפריט שלהם מצטיין הן במגוון וחידוש והן בחומרי הגלם שלהם.


בתפריט נוכל למצוא מנות מגוונות מהמטבח האסיאתי, החל מסושי מיוחד, ועד בשרים משובחים בניחוח אסיאתי. חומרי הגלם המצוינים שלהם כוללים בין היתר גם כמהין ועוד רבים אחרים, והם ממוקמים ברחוב הארבעה ליד חניונים רבים, באזור שקט ואיכותי של תל אביב.


נוכל לומר בפה מלא שמסעדת Pop&pope עברו בהצטיינות את המבחן שלנו ונמליץ לכם בחום להגיע למקום ולהתרשם בעצמכם.


43 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול