מסעדה עם קונספט מיוחד

החלטתם לצאת היום למסעדה ובא לכם משהו קצת שונה וייחודי? אנחנו ממליצים שתנסו לבקר במסעדת קונספט בתל אביב. מסעדה עם קונספט מיוחד היא מסעדה עם אוכל מיוחד ושונה. במסעדות מסוג זה תוכלו למצוא מגוון של סוגי מאכלים המתובלים בטעמים מיוחדים.


בנוסף, במסעדת קונספט תוכלו למצוא עיצוב מיוחד שונה. הרעיון במסעדת קונספט הוא לייצר למסעדה אישיות מיוחדת הבאה לידי ביטוי הן בעיצוב והן במאכלים המוגשים בה. זאת על מנת להבליט את המסעדה משאר המסעדות בעיר.


מה מאפיין מסעדה עם קונספט מיוחד

מסעדת קונספט מיוחד היא מסעדת יוקרה שמתמחה בנושא מסוים באופן שלא ניתן למצוא או לחוות במסעדות אחרות:

  • עיצוב יוצא דופן - למסעדות קונספט מסוימות יש עיצוב יוצא דופן שגורם להן לבלוט בנוף של יתר המסעדות בעיר.

  • מטבח מארץ ספציפית - מסעדות אחרות מתמחות במטבח המבוסס על מאכלים של ארץ מוצא ספציפית.

  • חוויה קולינרית מעורבת - ישנן גם מסעדות שמציעות חוויית אוכל מעורבת ומיוחדת.


מסעדה עם קונספט מיוחד

מסעדת קונספט לעומת מסעדת שף

מסעדת קונספט מיוחד היא מסעדה שמתמקדת ברעיון מסוים ובחוויה שסובבת סביבו. מסעדת שף לעומת זאת, מתמקדת יותר באוכל עצמו ובהצגתו בצורה אסתטית ככל האפשר.


מסעדת קונספט זה לא רק אוכל או שירות. מסעדה זו עוסקת בחוויה הכללית של הימצאות במקום מיוחד ושונה בנוף. יש מסעדות קונספט שמעניקות ליושבים בהם תחושה של אסקפיזם על ידי יצירת אווירה של הימצאות בתקופת זמן אחרת.


העיצוב והאווירה במסעדת קונספט מאוד מחושבים ומעוצבים כך שיתאימו במדויק לקונספט של המסעדה.


מסעדות קונספט ברחבי העולם

ניתן למצוא מסעדות קונספט בכל העולם. מסעדות במקומות שונים עוסקות בנושאים שונים ומגוונים. ישנן מסעדות המעוצבות בפורמט של ווינטאג' ואחרות המעוצבות סביב קונספט של חללית.


אין סוף לאפשרויות ולכיוונים שבהם ניתן לעצב מסעדה בסגנון זה. ישנן מסעדות קונספט קיצוניות יותר מאחרות הן מבחינת העיצוב והן מבחינת סוג המנות המוגשות בהן, אולם ניתן לומר שכולן מספקות חוויה קולינרית ייחודית.


מסעדות קונספט בישראל

מסעדות רבות בישראל מציעות קונספטים מעניינים ומגוונים. מסעדות אלו מגישות תפריט שונה, שוברות שגרה וכך מגיעות לקהלים חדשים. ישנן גם מסעדות ישראליות שבוחרות להציע לסועדים בהן ערבי קונספט מיוחדים, אשר במסגרתם המסעדה משנה את פניה ליום אחד.


מדובר בערבים קבועים מראש שבהם המסעדה הופכת להיות מסעדה מסוג אחר. כך מסעדות שף ותיקות יכולות להתנסות בטרנדים שלא התנסו בהן בעבר ולייצר שינויים מרעננים עבור לקוחותיהן.


מסעדת קונספט אסיאתית בתל אביב

אם אתם מחפשים מסעדה אסיאתית בתל אביב, אנחנו ממליצים שתנסו את מסעדת פופ אנד פופ. מסעדת פופ אנד פופ (Pop & Pope) הינה מסעדת קונספט יוקרתית הממוקמת בלב תל אביב.


במסגרת ביקור במסעדה תוכלו לטעום מאכלים מפסגת יצירתו של השף הבינלאומי שחף שבתאי. המאכלים המיוחדים במסעדה מתבססים על חומרי גלם מסורתיים מבית המטבח האסיאתי. המסעדה משולבת גם עם מאפייה, כך שניתן ליהנות במסגרתה מכל העולמות. גם טאצ' יוקרתי מאירופה וגם מאכלים אסיאתיים עשירים ומגוונים.


המסעדה מעוצבת ומרוהטת על ידי מעצב העל ג'ורג'יו ארמאני. היא מציעה לסועדים בה מספר סגנונות ישיבה וגם חדר פרטי המאפשר התכנסות של עד 20 אורחים. אז אם חיפשתם מסעדת קונספט אסיאתית מומלצת בתל אביב הגעתם למקום הנכון. התקשרו אלינו עוד היום, הזמינו מקום במסעדה ותיהנו מערב בלתי נשכח.


75 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול